Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Використання мобільних телефонів

Date: 10 вересня 2018 о 06:27, Refreshed 10 вересня 2018 о 06:34
1,113 views

Про використання мобільних телефонів
під час навчально-виховного процесу. З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи школи, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу, у навчальному закладі встановлено порядок використання мобільних телефонів.

01.09.2018  року                                                                               №
Про використання мобільних телефонів
під час навчально-виховного процесу
НАКАЗУЮ:
1. Заборонити з 03 вересня 2018 року використання мобільних телефонів у навчальному закладі всіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.
2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.
3. У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.
4. Адміністрація школи не несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.
5. Заступнику директора з виховної роботи Коваленко Л.М.. до 10.09.2019 року ознайомити учнів та педагогічних працівників  зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.
6. Адміністратору сайту Полозі В.А. розмістити наказ на сторінках «Офіційна інформація»  шкільного сайту.
7.  Класним керівникам 1-9 класів:
7.1.    До 10.09.2018 ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.
7.2.    До 14.09.2018 року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.
8. Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора з виховної роботи .
9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
  Директор школи                                    С.С.Машура
З наказом ознайомлені                                    Л.М.Коваленко
                                                                              В.А.Полога
                                                                              М.О.Чуйко
                                                                              В.Ю.Муль
                                                                             Г.П.Коркодола
                                                                             С.Г.Огарко
                                                                             С.Б.Коваленко

Comments:
Only authorized users can leave comments.